Türkçe English French Arabic
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • Linkedin
  • Instagram

KAMPANYALAR İÇİN BİZİ TAKİP EDİN!..

KURUMSAL

Hakkımızda

YAZICI MAKINA, Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, yüksek kapasiteli Overlap Sistem SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Tam ve Yarı Otomatik SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Pinomatik L kesme, Mobilya, Akü paketleme, karton ve pizza kutusu paketleme, araba camı, panel radyatör, aerosol, tetra pack, strafor, bakliyat ve bu gibi sektörlerde 1982 yılından bu yana Avrupa ve dünya konjektöründe yer alıp kaliteli ve yüksek kapasiteli makine imalatını 50 kişiden oluşan tasarım, AR-GE, imalat, satış ve pazarlamadaki tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 80 farklı çeşit Shrink Ambalaj makinası üreten ve sistem tasarımı cihaz – teknoloji seçimi konularında, entegre sistem projeleri sunan bir “Çözüm Evi” olarak faaliyet göstermektedir.

YAZICI MAKINA sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışında yeni gereksinimlere göre ambalajlama ile ilgili en son yenilikleri, imalatına katmaya devam etmektedir. Shrink ambalaj makinaları imalatı konusunda son yıllarda yaptığımız hamlelerle en son teknoloji ve gelişmeleri makine imalat sistemlerinde uygulayarak, günümüz rekabet koşullarını ve tüketici isteklerinin gerektirdiği zor ve değişik paketleme uygulamalarına çözüm getirerek yüksek kapasitelere ulaşıp, ürünü en güzel ve sağlam bir şekilde ambalajlamayı ilke edinmiştir. Firma politikası, müşterilerine sadece makina satmak değil, bunun yerine projenin her aşamasında kaliteli üretim ve kaliteli hizmet vermektir. Sektörün lideri olmayı başararak geliştirdiğimiz yeni teknolojik makinalar ile yabancı üreticiye bağımlılığı en aza indirmeyi hedefleyerek, shrink ambalaj makine imalatını yapmaktadır.

1-faydali-model-belgesi 2-marla-yenileme-belgesi 3-faydali-model-belgesi 4-attestation 5-faydali-model-belgesi 6-sanayi-sicil

Kişisel Bilgiler

*Adınız Soyadınız:

*Cinsiyet:

Medeni Hali:

*Doğum Tarihi:

*Doğum Yeri:

*Uyruğu:

Askerlik Durumu:

İletişim Bilgileri

Ev Telefon:

*Cep Telefon:

Gerektiğinde irtibat kurulabilecek diğer telefon numarası ve kime ait olduğu:

*Adres:

*Şehir:

*E-Posta:

Öğrenim Bilgileri

*Öğrenim Durumu:

Lise Okul Adı:

Mezuniyet Yılı:

Önlisans Okul Adı:

Bölüm Adı:

Mezuniyet Yılı:

Lisans Okul Adı:

Fakülte Adı:

Bölüm Adı:

Mezuniyet Yılı:

Yabancı Dil Bilgileri

İngilizce:

Almanca:

Rusça:

İtalyanca:

Fransızca:

Diğer:

Önceki İş Tecrübeniz:

Bilgisayar Bilginiz ve Kullanabildiğiniz Yazılımlar:

Referanslar ve Referanslarınızın İletişim Bilgileri:

Görüş ve Talepleriniz:

imalat4 imalat3 imalat2 imalat1

ihracat_ulkeleri

Yazıcı Makina Sanayi kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.