Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

YAZICI MAKINA, Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, yüksek kapasiteli Overlap Sistem SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Tam ve Yarı Otomatik SHRINK AMBALAJ MAKINALARI, Pinomatik L kesme, Mobilya, Akü paketleme, karton ve pizza kutusu paketleme, araba camı, panel radyatör, aerosol, tetra pack, strafor, bakliyat ve bu gibi sektörlerde 1982 yılından bu yana Avrupa ve dünya konjektöründe yer alıp kaliteli ve yüksek kapasiteli makine imalatını 50 kişiden oluşan tasarım, AR-GE, imalat, satış ve pazarlamadaki tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile 80 farklı çeşit Shrink Ambalaj makinası üreten ve sistem tasarımı cihaz – teknoloji seçimi konularında, entegre sistem projeleri sunan bir “Çözüm Evi” olarak faaliyet göstermektedir.

YAZICI MAKINA sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışında yeni gereksinimlere göre ambalajlama ile ilgili en son yenilikleri, imalatına katmaya devam etmektedir. Shrink ambalaj makinaları imalatı konusunda son yıllarda yaptığımız hamlelerle en son teknoloji ve gelişmeleri makine imalat sistemlerinde uygulayarak, günümüz rekabet koşullarını ve tüketici isteklerinin gerektirdiği zor ve değişik paketleme uygulamalarına çözüm getirerek yüksek kapasitelere ulaşıp, ürünü en güzel ve sağlam bir şekilde ambalajlamayı ilke edinmiştir. Firma politikası, müşterilerine sadece makina satmak değil, bunun yerine projenin her aşamasında kaliteli üretim ve kaliteli hizmet vermektir. Sektörün lideri olmayı başararak geliştirdiğimiz yeni teknolojik makinalar ile yabancı üreticiye bağımlılığı en aza indirmeyi hedefleyerek, shrink ambalaj makine imalatını yapmaktadır.

Misyonumuz, 40 yıllık tecrübemizle Türkiye'nin öncü firması olarak shrink ambalaj makinaları alanında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine yenilikçi teknolojiye sahip, güvenilir, kaliteli ve işletmelerin amacına uygun paketleme sistemleri sunmaktır. 

Vizyonumuz, 1982'den beri benimsediğimiz üstün kalite ve yenilikçi ekolümüz ile yatırım yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımızla küresel pazarda yarattığımız değerlerle sürdürebilir büyümesini koruyan, gelişen teknoloji ile sürekli gelişim sağlayarak müşterilere kesin çözümler sunmayı hedeflemektedir.    


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın